O nas

Witamy Cię na naszej stronie internetowej.

Centrum Terapeutyczne powstało z myślą o osobach poszukujących pomocy w sytuacjach kryzysów osobistych i rodzinnych oraz o osobach, które pragną w sposób aktywny zwiększać jakość swojego życia, pogłębiać relacje małżeńskie, rozwijać miłość małżeńską, rodzicielską, nabywać umiejętności satysfakcjonującej komunikacji w rodzinie, w relacjach z bliskimi, na uczelni, w pracy.

Problematyka z jaką spotykamy się w gabinecie, to: nerwice, nadmierny lęk, przeciążenie stresem, problemy wychowawcze czy też kryzysy małżeńskie, zagrożenie rozwodem, sytuacja zdrady w związku, choroby, śmierci jednego z małżonków. Często pomimo wiedzy i umięjętności napotykasz trudność, aby rozwiązać napotykane problemy.  Mogą to uniemożliwiać błędy w komunikacji czy też wchodzenie
w powtarzalny niekorzystny schemat zachowań, który niestety często jest niewidoczny dla osób zainteresowanych, a może pomóc zobaczyć to może wprawny terapeuta. Rozmowa z psychologiem, mediatorem rodzinnym pomoże ujawnić przyczynę problemu i znaleźć sposób doprowadzenia do korzystnych zmian.

Warsztaty, które proponujemy są skierowane głównie do małżeństw, par ale również dla osób w różnych stanach, w rożnym wieku, które potrzebują pomocy i rozwoju w przedstawionych przez nas zakresach.

Jesteśmy profesjonalistami psychologami, mediatorami rodzinnymi, otwartymi na drugiego człowieka, małżeństwa, rodziny. Mamy doświadczenie w pracy indywidualnej, z parami, z grupami. Uważamy, że każda osoba ma potencjał do pokonywania trudności, do zmian, do własnego rozwoju i podnoszenia komfortu życia. Rolą terapeuty jest umiejętne wydobycie i rozwinięcie zasobów Klienta w jego drodze radzenia sobie z trudnościami.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeśli pragniesz bardziej nas poznać zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą.